PIKNIK RODZINNY 2024

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których cała przedszkolna społeczność przygotowuje się bardzo solidnie i na które czeka z wypiekami na twarzy. „Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców, dzieci jak i pracowników przedszkola, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. I chociaż pogoda nas zaskoczyła i wszystko wywróciła „do góry nogami”, to dzięki atmosferze stworzonej przez nas wszystkich, wszystko przebiegło tak, jakby było zaplanowane!
Najważniejszym momentem był występ dzieci dla swoich najbliższych. Podczas uroczystych przedstawień przedszkolaki zaprezentowały wspaniałe, wypełnione okolicznościowymi wierszami, piosenkami i tańcami programy artystyczne. Wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Po części artystycznej przyszedł czas na wspólną zabawę przy grillu, wacie cukrowej, fotobudce i wielu innych atrakcjach! To był super czas!