Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów oplatek oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów oplatek oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dni przed świętami Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu są szczególnie ciepło obchodzone. Chcemy, by nasze maluchy mogły jak najpiękniej przeżyć magię tych świąt, aby mogły zrozumieć tę wielką Tajemnicę Narodzenia Dzieciny.

20 grudnia 2013r w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie opłatkowe. Nosiło ono znamiona zajęć otwartych w grupie Średniaków. Dzieci zaprosiły na tę uroczystość swoich rodziców, kolegów i koleżanki z grupy starszej i młodszej, oraz cały personel przedszkolny. Mali artyści w swoim programie powitali Małą Dziecinę w żóbeczku, obdarowali ją zwykłymi dziecięcymi prezentami oraz umiliły Jej czas pięknym spiewem kolęd. Na zakończenie uroczystości, jak obyczaj stary każe, wszyscy złożyliśmy sobie życzenia spokojnych, radosnych świąt i podzieliliśmy się opłatkiem- symbolem Narodzenia Boga.

 {gallery}oplatek{/gallery}