Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dzien oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

II Gminny Dzień Przedszkolaka

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dzien oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W środę 25 września br. w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym „Solne Miasto” odbył się  II Gminny Dzień Przedszkolaka. Najmłodsi  z naszej gminy wraz ze swoimi opiekunami spotkali się w „Solnym Mieście”, aby uczcić swoje święto.

 

Przybyłych na uroczystość gości przywitała zastępca burmistrza Wieliczki - Urszula Rusecka. Po serdecznym powitaniu kolejno dzieci odśpiewały hymn przedszkolaka a kolejne grupy przedszkolne na scenie śpiewały wyznaczone wcześniej piosenki  z płytoteki przedszkolnej.

Nasze przedszkole reprezentowała grupa starszaków. Granatowe chusty z logo przedszkola wyróżniały z tłumu odświętnie ubrane dzieci. Na przybyłych na uroczystość przedszkolaków czekały liczne niespodzianki – zabawy i niezwykły program artystyczny przygotowany przez zaproszonych szczudlarzy. Na zakończenie zastępca burmistrza Urszula Rusecka wręczyła prezenty dla każdego przedszkola – zestaw gier, zabawek, mat edukacyjnych, materiałów niezbędnych dla przedszkolaka. Na każdego uczestnika czekał słodki poczęstunek.

Teresa Kałuża

{gallery}dzien{/gallery}