Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018r odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 wraz z pożegnaniem najstarszej grupy przedszkolaków. Starszaki po raz ostatni wystąpiły przed swoimi młodszymi kolegami by się z nimi pożegnać. Pożegnalne wiersze i piosenki w ich wykonaniu chwytały za serce nie tylko przybyłych rodziców, ale także pracowników przedszkola- nikt nie krył wzruszenia. Dopełnieniem było wykonanie poloneza przez dzieci żegnające się z przedszkolem. 

 

Grupa dzieci najmłodszych- maluszki- w cudowny sposób pożegnała swoich starszych kolegów, natomiast nasze średniaczki wprowadziły nas w cudowny, wakacyjny nastrój. Na zakończenie Pani dyrektor wręczyła dzieciom opuszczającym nasze progi dyplomy oraz pamiątkowe książki; średniaki i maluszki przygotowały i podarowały swoim kolegom małe wyprawki, które na pewno przydadzą się im w szkole.

Były również podziękowania: dla rodziców za wspaniale układającą się współpracę oraz dla wszystkich pracowników przedszkola za ogrom pracy włożony w wychowanie dzieci :)