Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów gruszow2018 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego "Pod gruszą" w Gruszowie 2018r

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów gruszow2018 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

15 czerwca 2018r całym przedszkolem udaliśmy się na całodniową wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego "Pod gruszą " w Gruszowie". Czekało tam na nas mnóstwo atrakcji i wspaniała zabawa.

 

Dowiedzieliśmy się jaką drogę przebywa pyszna bułeczka by mogła znaleźć się na naszym stole; odwiedziliśmy zwierzęta mieszkające w zagrodzie- niektóre mogliśmy nawet karmić; poznaliśmy pracę pszczelarza; karmiliśmy ryby w pobliskim stawie. Nie lada atrakcją była przejażdżka na przyczepie traktora :)

{gallery}gruszow2018{/gallery}

{gallery}gruszoww2018{/gallery}

{gallery}gruszowww2018{/gallery}