Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dziecko2018 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dzień Dziecka 2018r

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dziecko2018 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dzień Dziecka- powinien być najpiękniejszym dniem spośród wszystkich dni roku. Staraliśmy się w przedszkolu, by ten dzień był wyjątkowy, różniący się od zwykłych dni.

 

Była pizza oraz duuuużo wspaniałej zabawy; konkursy, tańce oraz pamiątkowe nagrody:) Pogoda dopisała, tak,że uśmiech i radość dzieci słychać było w przedszkolnym ogrodzie do późnego wieczora.

{gallery}dziecko2018{/gallery}