Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zielone2018 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Zielone Przedszkole w Zawoi 2018r

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zielone2018 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W bieżącym roku szkolnym najstarsza grupa przedszkolaków brała udział w wyjeździe na Zielone Przedszkole. Zwiedzaliśmy przepiękne krajobrazy malowniczej wsi Zawoja. Wielkim wyzwaniem dla nas były wędrówki szlakami oraz zdobycie szczytów. Dzieci były bardzo dzielne.

W trakcie Zielonego Przedszkola dzieci uczestniczyły również w zajęciach zorganizowanych przez przewodników Babiogórskiego Parku Narodowego, min. wędrowaliśmy "Śladami Wawrzyńca Szkolnika", braliśmy udział w "Bezkrwawych łowach", a także na zajęciach w Galerii Na Uciechę malowaliśmy swoje własne podkoszulki. Nie zabrakło też różnych atrakcji- była dyskoteka, lody, pizza, grill z pysznymi kiełbaskami. Było wspaniale- szkoda,że tak krótko (tylko 3 dni).

{gallery}zielone2018{/gallery}

{gallery}zielonee2018{/gallery}

{gallery}zieloneee2018{/gallery}

{gallery}zieloneeee2018{/gallery}

{gallery}zieloneeeee2018{/gallery}

{gallery}zieloneeeeee2018{/gallery}