Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów kopalnia2018 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Turnus rehabilitacyjny w Kopalni Soli 2018r

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów kopalnia2018 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Turnus rehabilitacyjny w Kopalni Soli w Wieliczce w tym roku szkolnym miał miejsce w marcu. Grupa Starszaków brała udział w codziennych zjazdach. Dzieci korzystały z dobrodziejstw jakie daje specyficzny klimat kopalni.

 

W trakcie zorganizowanych zajęć a także podczas zabawy wdychały jod. Zabawa była przednia. Dopełnieniem turnusu były zjazdy nocne z rodzicami, z których nasze przedszkolaki również korzystały.

{gallery}kopalnia2018{/gallery}

{gallery}kopalniaa2018{/gallery}