Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów odzyskanieniepodle oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Święto Odzyskania Niepodległości w Solnym Mieście 2017

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów odzyskanieniepodle oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Solnym Mieście w Wieliczce odbyło się spotkanie dzieci z wielickich przedszkoli. W uroczystości wzięło udział około 500 przedszkolaków, którzy przepięknie zaprezentowali się na scenie śpiewając patriotyczne pieśni oraz tańcząc nasze polskie tańce: poloneza i krakowiaka.

 

Organizatorami tej uroczystości już po raz kolejny było nasze przedszkole oraz Przedszkole Samorządowe nr 5, Przedszkole Sióstr Urszulanek w Sierczy.
Zdjęcia z uroczystości pochodzą z stronki Miasto i Gmina Wieliczka.

{gallery}odzyskanieniepodle{/gallery}