Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów miasteczko oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów miasteczko oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

26 września 2017r byliśmy w Miasteczku ruchu drogowego w Wieliczce. Powitała nas Pani policjantka, która towarzyszyła nam podczas całej wycieczki.

 

Bezpiecznie oprowadzała nas po miasteczku, zwracając uwagę na bezpieczeństwo. Pod jej okiem nauczyliśmy się prawidłowo przechodzić przez jezdnię zarówno wtedy gdy działa sygnalizacja świetlna, jak i wówczas, gdy jej brak. Utrwaliliśmy też wiadomości z zakresu bezpieczeństwa, które już posiadamy. To była wspaniała lekcja bezpieczeństwa!

{gallery}miasteczko{/gallery}

{gallery}miasteczkoo{/gallery}

{gallery}miasteczkooo{/gallery}