Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zielonaanka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zielonaanka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

24 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17. Grupa Żabek i Słoneczka w super przedstawieniu pożegnały najstarszą grupę przedszkolaków. Przedstawieniem pt. "Wakacyjny pociąg" wyruszyliśmy na upragnione wakacje. Najstarsza grupa- Misie- w przepiękny sposób pożegnała się z przedszkolem: były wiersze w podziękowaniu dla całego personelu przedszkola i oczywiście dla rodziców, a na koniec wspaniale zatańczyli poloneza.

 

Wieczorem nasze starszaki spotkały się w przedszkolu by spędzić wspólnie szaloną Zieloną Noc

 

 Emocje sięgnęły zenitu. Dzieci udekorowały Drzewo Zielonej Nocy, złożyły przysięgę oraz odczytały list od Wróżki Eleonory. Po kolacji odpowiedziały na wszystkie pytania w quizie wiedzy o naszym przedszkolu. Następnie ruszyły do ogrodu w poszukiwaniu skarbu. Aby odnaleźć skarb musiały wykonać wszystkie zadania opisane w kolejnym liście. Gdy skarb został odnaleziony można było zacząć Piżama Party. Nie zabrakło ulubionych przebojów dzieci. Po dyskotece pora na seans filmowy. Noc była wyjątkowo krótka. A oto krótka relacja.

{gallery}zielonaanka{/gallery}