Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów festyn oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów festyn oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W piątek 2 czerwca odbył się w naszym przedszkolu Piknik Rodzinny pod hasłem "Witajcie w naszej Bajce" - pogoda dopisała . W części artystycznej dzieci zabrały swoich rodziców we wspaniały świat bajek.

 

 Grupa Żabek zaprezentowała się w wierszach o zwierzętach- wystąpili przecudnie . 

Grupa Słoneczka zabrała Rodziców w przepiękną podróż pociągiem po uroczym świecie bajek. Postacie, które można spotkać było na poszczególnych stacjach zachwycały urokiem i wspaniałymi strojami. Spotkać można było najprawdziwszą czarownicę, Aladyna, Jasia i Małgosię, Królewnę Śnieżkę wraz z Krasnoludkami, Bolka i Lolka, Smerfetkę, Pszczółkę Maję wraz z Biedronką, marynarzy a także Kopciuszka.

Grupa Misie zaprezentowała się w spektaklu "Historia pewnego jajka". Dzieci wcieliły się w role ptaków, których zadaniem była opieka nad porzuconym jajkiem kurzym. Opowieść skończyła się szczęśliwie, gdyż znalazła się sowa, która zaopiekowała się jajkiem i wychowała młodą kurkę.

 Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim Rodzicom własnoręcznie zrobione prezenty, po czym rozpoczęła się prawdziwa zabawa.  Rodzice zaproszeni zostali do wspólnej zabawy i mieli wcale niełatwe zadania do wykonania:
grupa Żabek wraz z Rodzicami wykonywała przepyszne mini kanapeczki, grupa Słoneczka wraz z Rodzicami przygotowały wspaniałą, zdrową sałatkę owocową, najstarsze zaś Misie wraz z Rodzicami zaproponowały piknikowiczom wyborne babeczki i muffinki .

 Tatusiowie jak co roku piekli wspaniałe, smaczne kiełbaski, a dzieci świetnie się bawiły, atrakcji nie zabrakło - trampoliny, dmuchany zamek, stoisko z malowaniem twarzy, stoisko z czarowaniem z balonów - zachęcały dzieci do zabawy.

Odbyła się również aukcja obrazów, które wykonały dzieci, a że prace te były prawdziwymi dziełami sztuki - rozeszły się jak ciepłe bułeczki  - całkowity dochód z aukcji przeznaczony będzie na doposażenie przedszkola w atrakcje dla dzieci.
To były szalone, wspaniałe rodzinne chwile, które na długo pozostaną w naszej pamięci.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w organizację pikniku :)
Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym!

{gallery}festyn{/gallery}

{gallery}festynn{/gallery}

{gallery}festynnn{/gallery}

{gallery}festynnnn{/gallery}

{gallery}festynnnnn{/gallery}

{gallery}festynnnnnn{/gallery}

{gallery}festynnnnnnn{/gallery}