Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów swiatbeni oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Innowacja pedagogiczna "Książeczka Przedszkolaka" cz.I

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów swiatbeni oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W naszym przedszkolu rozpoczynamy zabawę - kolejną już porcję- w tworzenie książeczek 

Tym razem bierzemy udział w innowacji pedagogicznej "Książeczka Przedszkolaka".

Zadaniem dzieci jest tworzenie kolejnych rozdziałów do książeczek, które przesyłamy sobie między przedszkolami z różnych stron Polski. Wymyślamy przygody bohaterów, tworzymy piękne ilustracje i tak zredagowane wysyłamy do kolejnych przedszkoli. Na koniec innowacji nasza ksiązeczka wróci do nas, napiszemy zakończenie oraz wykonamy piękną okładkę. W ten sposób wykonaną ksiązeczkę zaprezentujemy Państwu do oceny.

 

Tymczasem pisaliśmy kolejny rozdział do ksiązeczki pt. "wesoły Świat Beni". Nasz rozdział nosił tytuł: "Festyn w Bobrkowie". Jak sama nazwa wskazuje, dzieci opisyweały przygody małej dziewczynki Beni, która brała udział w festynie. Następnie ilustrowały ksiązeczkę :)

Oceńcie Państwo sami:

{gallery}swiatbeni{/gallery}