Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów swietajajo oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Przedstawienie Wielkanocne

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów swietajajo oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Zbliżają się święta Wielkanocne, w związku z tym grupa Średniaków postanowiła przygotować przedstawienie dla wszystkich dzieci oraz Rodziców. Przedstawienie pt. "Jak dzieci koszyczek pakowały" wystawione było w Domu Ludowym w Śledziejowicach.

Dzieci zaprezentowały się przepięknie, za co były nagrodzone ogromnymi brawami oraz pięknymi pochwałami Rodziców.:) Gratulujemy!

{gallery}swietajajo{/gallery}

{gallery}swietajaja{/gallery} :)