Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów pacanow oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów pacanow oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

"W Pacanowie kozy kują..."- więc i my wyruszyliśmy do Pacanowa. Dzień był piękny, słońce grzało, a my spotykaliśmy na swojej drodze coraz to nowe postacie bajkowe: Koziołka Matołka, bajkowe trole, Czerwonego Kapturka, księżniczki, elfy, Piotrusia Pana i wiele, wiele innych :) 

O niektórych słyszeliśmy pierwszy raz w życiu a zatem wiemy już,że musimy nadrobić zaległości czytelnicze :) 

 

Wycieczka była super! Oprócz zwiedzania wspaniałego bajkowego światu czekała na nas i nauka- w bardzo ciekawy sposób dowiedzieliśmy się, że warzywa, owoce wytwarzają prąd! Już nie musimy do swoich zabawek na baterie dokupować nowych baterii, wystarczy podłączyć do nich w odpowiedni sposób owoce i działają! :) Wiemy też jak rozchodzi się muzyka w naszym ciele, oraz jak powstają iluzje :) 

To były niezapomniane chwile z nauką i zabawą! Do zobaczenia!

{gallery}pacanow{/gallery}

{gallery}pacanowww{/gallery}