Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lekarz2016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

POZNAJEMY ZAWODY NASZYCH RODZICÓW - LEKARZ

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lekarz2016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Kochani- kontynuujemy nasze spotkania z cyklu "Poznajemy zawody naszych rodziców". Tym razem gościliśmy w naszym przedszkolu mamusię Juleczka i Gabrysi, która jest lekarzem. Pani Renata w bardzo ciekawy sposób przyblizyła nam pracę, którą wykonuje, opowiedziała o codziennej opiece nad pacjentami- tymi małymi i większymi.

 

Dowiedzieliśmy się również jak nalezy dbać o zdrowie by uniknąć chorób. Sami również mogliśmy wczuć się w rolę lekarza, posłuchać bicia serca, zbadać, wypisać receptę. Była to ciekawa lekcja, za któą Pani Renatce bardzo dziękujemy. :) Jednocześnie zachęcamy Państwa do zgłaszania się jeśli zechcecie podzielić się z nami swoją pracą :) to są na prawdę niezapomniane lekcje, a dzieci wynoszą z nich bardzo dużo wiadomości. Serdecznie zachęcamy do udziału.

{gallery}lekarz2016{/gallery}