Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów policja2016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Policja w przedszkolu - 30.10.2016r

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów policja2016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Gościliśmy dzisiaj w przedszkolu Policję - Panią Martę Wolską z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce. Pani Policjantka w sposób bardzo ciekawy opowiedziała o swojej pracy, zaprezentowała przedmioty , z którymi pracuje na co dzień policjant.

 

Dała nam również prawdziwą lekcję bezpieczeństwa. Mieliśmy mozliwość wypowiedzieć się na temat różnych drogowych sytuacji, własnych przeżyć a przede wszystkim mogliśmy zadawac pytania na nurtujące nas tematy. Pani Marta w sposób życzliwy i przyjazny odpowiadała na wszystkie pytania, zadeklarowała, iż niebawem ponownie nas odwiedzi- wraz z kolegami. Dziękujemy i zapraszamy 

{gallery}policja2016{/gallery}