Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów pasowaniee oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

PASOWANIE 2016

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów pasowaniee oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W naszym przedszkolu odbyła się dzisiaj pierwsza ważna uroczystość dla dzieci najmłodszych - pasowanie na przedszkolaka.

Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu.

 

Podczas uroczystości pasowania nowe przedszkolaki swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Zaprezentowały rodzicom piosenki i wiersze, których nauczyły się do tej pory. Odświętny strój podkreślał doniosłość wydarzenia. W dalszej części dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a Pani Monika Stós – dyrektor przedszkola z pomocą zaczarowanego lizaka dokonała pasowania. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom. Na zakończenie dzieci otrzymały słodycze.
Zarówno dzieciom , które dopiero rozpoczynają przygodę w naszym przedszkolu, jak i wszystkim pozostałym, życzymy samych szczęśliwych chwil, wspaniałych przyjaźni oraz dużo sukcesów!
Panim nauczycielkom i całemu personelowi przedszkola życzymy wytrwałości w swoich zamierzeniach, miłości oraz spełnienia marzeń- nie tylko w Dzień Nauczyciela, ale w każdy następny dzień roku!

{gallery}pasowaniee{/gallery}

{gallery}pasowanieee{/gallery}