Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dzien oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

ZIELONE PRZEDSZKOLE 2016

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dzien oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniach 23-25 maj 2016 r byliśmy na "Zielonym Przedszkolu" w Rabce- Zdroju. Był to pierwszy nasz taki wyjazd, gdzie przez kilka dni musieliśmy być dzielni bo byliśmy bez naszych rodziców.

Ale nasze panie okazały się wspaniałymi opiekunkami i przygoda przeżyta wraz z nimi pozostanie w naszej pamięci na bardzo długo! Podczas pobytu poznaliśmy nowy region Polski- region Górali- zapoznaliśmy się z pracą ludzi, którzy dawniej na Podhalu funkcjonowali- poznaliśmy pracę garncarza. Będąc w Muzeum im Władysława Orkana dowiedzieliśmy się jak dawniej żyli ludzie w okolicy gór, czym zajmowali się na codzień, jak chodzili ubrani, oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Mogliśmy wykonać obraz na szkle, który jako cenną pamiątkę przywieźliźmy do domu. Podczas pobytu spacerowaliśmy po pięknym rabczańskim Parku Zdrojowym, a także po rabczańskich lasach. Frajdą było móc obserwować górską przyrodę przez lupę. W czasie odpoczynku bawiliśmy się na przepięknych , bezpiecznych placach zabaw, oraz kosztowaliśmy pysznych rabczańskich lodów. Hotel, w którym byliśmy zakwaterowani- Willa Ela- to piękny obiekt: do dyspozycji mieliśmy piękne pokoje, jadalnię, w której serwowano pyszne jedzonko (tutaj największe niejadki brały dokładki), mogliśmy korzystać z pięknego placu zabaw. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, a zarazem trochę smutni- bowiem wielu z nasz opuszcza już przedszkolne mury i nie będzie mogło w przyszłym roku pojechać raz jeszcze na taki wspaniały wypad... Ale reszta czeka z niecierpliwością na kolejne "Zielone Przedszkole"

{gallery}dzien{/gallery}

{gallery}dzienn{/gallery}

{gallery}dziennn{/gallery}

{gallery}dziennnn{/gallery}

{gallery}den{/gallery}

{gallery}denn{/gallery}

{gallery}dennn{/gallery}

{gallery}dennnn{/gallery}

{gallery}dennnnn{/gallery}

{gallery}dennnnnn{/gallery}

{gallery}dun{/gallery}

{gallery}dunn{/gallery}

{gallery}dunnn{/gallery}