Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów magikk oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Spotkanie z magikiem

Czary mary, hokus pokus!!!
Nasze przedszkole odwiedził najprawdziwszy w świecie czarodziej (jeszcze tacy istnieją!)

Emotikon smilPrzekazał nam wiele ciekawych wiadomości ze świata magii, a do swojego występu zaprosił dwójkę dzieci. Adaś i Małgosia wspaniale spisali się w roli początkujących magów. Dzieci były występem zachwycone i długo oklaskiwały artystów!

{gallery}magikk{/gallery}

{gallery}magikkk{/gallery}

Emotikon smDzieci były występem zachwycone i długo oklaskiwali naszych artystów Emotikon smile