Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów fryzjer oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wizyta Pani fryzjer

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów fryzjer oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Gościliśmy w naszym przedszkolu mamusię naszego Alanka, która jest fryzjerką. Pani Beatka w bardzo ciekawy sposób przedstawiła nam, na czym polega jej praca- praca fryzjerki. W opowiadaniu dzielnie wspierał Ją jej synek Alan, który, jak się okazało, ma bardzo dużą wiedzę na ten temat.

 

Chociaż pewnie większość dzieci odwiedziła fryzjera już kilka razy, jednak to spotkanie dało im możliwość szerszego poznania zakresu obowiązków, które wykonują fryzjerzy. Sami również mogli spróbować podjąć się tegoż zadania, gdyż jedną z prac, które wykonywali, była koloryzacja włosów. Ogromną frajdę i to zarówno dziewczynkom jak i chłopcom, sprawiła Pani Beatka, która wszystkim chętnym wykonała bardzo ciekawe, pomysłowy i jakże imprezowe fryzury! Wszyscy byli zachwyceni, rodzice odbierający dzieci- pełni podziwu. Bardzo dziękujemy Pani Beatce za tak ciekawe warsztaty , zapraszamy Ją ponownie do odwiedzin w naszym przedszkolu- na co już teraz czekamy!

{gallery}fryzjer{/gallery}

{gallery}fryzjerr{/gallery}

{gallery}fryzjerrr{/gallery}

{gallery}fryzjerrrr{/gallery}