Wycieczka do Muzeum Obwarzanka w Krakowie

1.       Starszaki w ramach innowacji pedagogicznej o zdrowym żywieniu zwiedziły Muzeum Obwarzanka. Zapoznały się z historią powstania obwarzanka, a także samodzielnie pod czujnym okiem Mistrza wykonywali swoje pierwsze obwarzanki.:) Za swoją pracę każdy otrzymał dyplom czeladnika a swoim wypiekiem mógł pochwalić się rodzicom. :)Zapewne wszystkim smakowało :)

Dzień Babci i Dziadka 2018

1.       Drogim Babciom, kochanym Dziadziom wszystkiego co najpiękniejsze; samych wspaniałych chwil z ukochanymi wnukami
Autorem zdjęć jest Pani Anna Ruman- dziękujemy

ZIMA 2017

Ach ta zima.... Z utęsknieniem czekamy na nią i gdy tylko pojawia się na chwilę, staramy się złapać ile tylko się da :) troszkę mało, ale dobre i tyle :)

Regionalne podwórko... - Lubuskie

1.       Lubuskie- to kolejny region, który poznaliśmy podróżując po Polsce w ramach innowacji pedagogicznej pt. "Regionalne podwórko- czyli międzyprzedszkolny spacer po Polsce" .
Dzieci zachwycone wspaniałymi krajobrazami- cudami przyrody, oraz bardzo chętne na przygodę w ZOO- safari w Świerkocinie

JASEŁKA 2017

1.       Jasełka w wykonaniu starszaków :)
Nasi mali artyści wcielili się w biblijne postacie i w przepiękny sposób oddali atmosferę sprzed przeszło 2000 lat. Swoim występem wprowadzili nas w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Gratulacjom dla artystów nie było końca, pojawiły się także oczekiwania, by dzieci wystąpiły jeszcze raz. Może uda nam się przedstawić tą przepiękną historię o Wielkiej Miłości Boga do ludzi raz jeszcze w styczniu 2018 r. Serdecznie zapraszamy !!!!