Kulig 2019

Hurrrrra!  Nareszcie mogliśmy zorganizować kulig!!!! Czekaliśmy na niego kilka ładnych lat i gdy tylko nadarzyła się okazja- nie czekaliśmy dłużej . Wyprawa tajemniczymi polami wokół niepołomickiej puszczy była wspaniała, a radość dzieci - nie do opisania )

Mikołaj 2018

"Przyjedź do nas Mikołaju

z workiem jak to niebo,

przywieź radość i prezenty

dla nas dla każdego..."

Andrzejki 2018

Andrzejki to czas wróżb, tańców i zabawy. Nasze przedszkolaki wróżyły z wosku, robiły wyścig butów oraz poznały zawody, które będą wykonywać w przyszłości.

100 rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości

9 listopada 2018r mieliśmy ogromną przyjemność świętować 100 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Do tego wielkiego wydarzenia przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu. Grupa Starszaków uczyła się pieśni patriotycznych oraz ćwiczyła naukę poloneza. W dniu uroczystości w Solnym Mieście we Wieliczce zaprezentowały swój występ wśród dzieci z innych przedszkoli.

Pogadanka recyklingowa

Do naszego przedszkola zawitała pani z pogadanką recyklingową. Bardzo dużo dowiedzieliśmy się o bateriach i ich szkodliwym wpływie na środowisko po zakończonym użytkowaniu. Wiemy, że dla dobra Natury należy oddzielać zużyte baterie od reszty śmieci do specjalnych pojemników. Jest to kolejny krok do ochrony środowiska.