Święto Odzyskania Niepodległości w Solnym Mieście 2017

Z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Solnym Mieście w Wieliczce odbyło się spotkanie dzieci z wielickich przedszkoli. W uroczystości wzięło udział około 500 przedszkolaków, którzy przepięknie zaprezentowali się na scenie śpiewając patriotyczne pieśni oraz tańcząc nasze polskie tańce: poloneza i krakowiaka.

Święto Dyni 2017

Dzień dyni. Dziś w przedszkolu pomarańczowo! Swoje święto obchodziła dynia. Dynia królowała w kuchni, zajęciach plastyczno -technicznych i zabawach.

Sprzątanie świata 2017

W ramach akcji "Sprzątanie świata" grupa Starszaków postanowiła gruntownie posprzątać przedszkolny ogród oraz tereny wokół przedszkola.

Piknik w Niepołomicach 2017

10 października byliśmy w Nadleśnictwie w Niepołomicach. Zwiedzaliśmy Izbę Leśną, gdzie Pan leśniczy opowiadał nam o puszczy i jej mieszkańcach. Dowiedzieliśmy się bardzo dużo ciekawych rzeczy o zwierzętach zamieszkujących te lasy, o roślinach w nim żyjących. Nasza wiedza też była imponująca- bez większych problemów potrafiliśmy odpowiedzieć na pytania zadawane przez Pana leśnika.

Wycieczka do Miasteczka Ruchu Drogowego w Wieliczce

26 września 2017r byliśmy w Miasteczku ruchu drogowego w Wieliczce. Powitała nas Pani policjantka, która towarzyszyła nam podczas całej wycieczki.