100 rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości

9 listopada 2018r mieliśmy ogromną przyjemność świętować 100 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Do tego wielkiego wydarzenia przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu. Grupa Starszaków uczyła się pieśni patriotycznych oraz ćwiczyła naukę poloneza. W dniu uroczystości w Solnym Mieście we Wieliczce zaprezentowały swój występ wśród dzieci z innych przedszkoli.

Pogadanka recyklingowa

Do naszego przedszkola zawitała pani z pogadanką recyklingową. Bardzo dużo dowiedzieliśmy się o bateriach i ich szkodliwym wpływie na środowisko po zakończonym użytkowaniu. Wiemy, że dla dobra Natury należy oddzielać zużyte baterie od reszty śmieci do specjalnych pojemników. Jest to kolejny krok do ochrony środowiska.

Zdrowie na 5+

Zajęcia "Zdrowie na 5+" to projekt, który ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci poprzez aktywność fizyczną, dbałość o zdrowie, kształtowanie właściwych postaw i nawyków prozdrowotnych.

Muzyka Polskich Kompozytorów

24 października 2018r w sali teatralnej w Pawlikowicach przedszkolaki z gminy Wieliczka poznawały i interpretowały Muzykę Polskich Kompozytorów.

Dzieci z naszego przedszkola- nasze starszaki- wystąpiły na scenie tańcząc walca Fryderyka Chopina.

Zdjęcia foto ROGALSKA

Akademia Odkrywców X 2018

Ponownie w tym roku jesteśmy absolwentami Akademii Odkrywców- świetne zajęcia- zobaczcie sami: