Zakończenie roku szkolnego i Zielona Noc 2017 :)

24 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17. Grupa Żabek i Słoneczka w super przedstawieniu pożegnały najstarszą grupę przedszkolaków. Przedstawieniem pt. "Wakacyjny pociąg" wyruszyliśmy na upragnione wakacje. Najstarsza grupa- Misie- w przepiękny sposób pożegnała się z przedszkolem: były wiersze w podziękowaniu dla całego personelu przedszkola i oczywiście dla rodziców, a na koniec wspaniale zatańczyli poloneza.

"Witajcie w naszej bajce" Festyn Rodzinny 20217

W piątek 2 czerwca odbył się w naszym przedszkolu Piknik Rodzinny pod hasłem "Witajcie w naszej Bajce" - pogoda dopisała . W części artystycznej dzieci zabrały swoich rodziców we wspaniały świat bajek.

Innowacja pedagogiczna "Książeczka Przedszkolaka" cz.II

"Książeczka Przedszkolaka"- w ramach innowacji pedagogicznej piszemy kolejne rozdziały do książek naszych kolegów . Tym razem piszemy rozdział dla kolegów z przedszkola w Toruniu- opisaliśmy kolejną przygodę małego Meteorka i jego przyjaciela Mikołaja Kopernika- świetna zabawa!

"Regionalne podwórko - czyli międzyprzedszkolny spacer po Polsce" - MAŁOPOLSKA

"Regionalne podwórko- czyli międzyprzedszkolny spacer po Polsce" -  innowacja pedagogiczna, w trakcie której wspólnie z kolegami z zaprzyjaźnionych przedszkoli z całej Polski poznajemy regiony naszej ojczyzny. Przedsięwzięcie rozpoczęliśmy od poznania naszego regionu, czyli Małopolski.

Wycieczka do straży pożarnej w Krakowie

Dzieci z naszego przedszkola odwiedziły Państwową Straż Pożarną w Krakowie. Miały możliwość podpatrzeć pracę strażaków a tym samym wzbogacić i uporządkować swoje wiadomości na temat niebezpiecznej chociaż jakże fascynującej pracy strażaka. Zdecydowana większość zadeklarowała, że w przyszłości zostaną strażakami :)