Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dogg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów bal2019 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Powitanie Wiosny 2019

21 marca 2019 r powitaliśmy Wiosnę! Przedstawienie przygotowane przez wszystkie grupy przedszkolne było wspaniałe.

Dogoterapia 2019

W ramach dogoterapii gościmy psa:

{gallery}dogg{/gallery}

Karnawał 2019

Karnawał w naszym przedszkolu- powspominajmy..

{gallery}bal2019{/gallery}

Dzień Babci i Dziadka 2019

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki przygotowały dla swoich najukochańszych Babć i Dziadków przedstawienie. Grupa Średniaków i Maluszków wystąpiły z pięknymi wierszami, piosenkami i tańcem. Natomiast najstarsza grupa przygotowała na ten wyjątkowy dzień Jasełka.

Kulig 2019

Hurrrrra!  Nareszcie mogliśmy zorganizować kulig!!!! Czekaliśmy na niego kilka ładnych lat i gdy tylko nadarzyła się okazja- nie czekaliśmy dłużej . Wyprawa tajemniczymi polami wokół niepołomickiej puszczy była wspaniała, a radość dzieci - nie do opisania )