Przedszkole Samorządowe
w Śledziejowicach

ZIELONE PRZEDSZKOLE

 Drodzy Rodzice-

* oferta 3- dniowa: 315 zł/os

* oferta 4- dniowa: 430 zł/os.

 

 

Drodzy Rodzice, przedstawiam ofertę Zielonego Przedszkola w Rabce- póki co jest to wersja 5-dniowa. Po zaczerpnięciu wiadomości na temat krótszego pobytu- przedstawię ją Państwu.

Propozycja programu podczas pobytu dzieci w Rabce Zdroju

I dzień – o godz.8.00 wyjazd ze Śledziejowic. Przyjazd do Rabki Zdroju ok. godz. 10-tej. Zakwaterowanie. . Obiad .O godz 14.00 spotkanie z przewodnikiem – zwiedzanie części uzdrowiskowej Rabki Zdroju. Pobyt w przepięknym Parku. Place  Zabaw. Obiekty rekreacyjne. Tężnia solankowa. Powrót do Ośrodka na kolację. 

II dzień - spotkanie z przewodnikiem. wyjście do Muzeum Etnograficznego zbiory tematyczne- przedstawiają rzemiosło,rzeźbę i malarstwo,stroje ludowe i gospodarstwo. W pracowni przy muzeum- malowanie na szkle. Przejście do garncarza-w starej góralskiej chałupie. Prezentuje typowy wzór XIX-wiecznej pracowni garncarskiej. Na miejscu pokaz pracy garncarza istnieje możliwość samodzielnego wykonania prac i zakup pamiątek .Powrót na obiad. Po obiedzie wycieczka na pobliskie wzniesienie górę Bania i Polczakówka z punktem widokowym na okolicę. Powrót  do Ośrodka na kolację.

III dzień - śniadanie.(pobranie suchego prowiantu).Wycieczka autokarowa do Zakopanego. Przejazd przez Chochołów,Kościelisko Zwiedzanie min. Muzeum Tatrzańskiego. Wyjazd na Gubałówkę. Czas wolny. Przejazd przez Zakopane min. pod skocznie narciarskie.         Powrót do Ośrodka na obiadokolacje.

LUB

III dzień - śniadanie. Wycieczka autokarowa do Szczyrzyca. Pobyt w wiosce indiańskiej . Oprowadzanie po wiosce z przewodnikiem, zapoznanie się z elementami kultury indiańskiej, udział w indiańskich grach i zabawach oraz do wyboru w warsztatach np. rękodzielniczych (nauka wykonywania indiańskich amuletów). Powrót na obiadokolację. 

IV dzień - śniadanie .Spacer z przewodnikiem do Chabówki. Zwiedzanie Muzeum Taboru Kolejowego i Pracowni Lutniczej. Powrót na obiad. Po południu zajęcia we własnym zakresie np. w Parku Zdrojowym. Kolacja. Ognisko z pieczeniem kiełbasek.

V dzień – śniadanie – spotkanie z przewodnikiem -wycieczka ścieżką edukacyjno-przyrodniczą na Krzywoniu  Powrót na obiad .Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną 

Grupa min 20 osób 

Koszt pobytu: 550.- PLN/osobę.

Cena obejmuje: Przywiezienie i odwiezienie dzieci ze Śledziejowic do Rabki Zdroju, wyżywienie i zakwaterowanie od obiadu w poniedziałek do obiadu w piątek W każdym dniu opiekę pracownika biura lub przewodnika. Koszt autokaru do Zakopanego Wstępy opisane w programie podczas pobytu w Rabce oraz wycieczki do Zakopanego.

Są to koszty jakie obowiązują w dniu dzisiejszym. 

 

ZAPRASZAMY!!!